Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Zyxel

KommaGo verkoopt het complete assortiment Zyxel netwerkproducten voor zakelijk gebruik. De Zyxel switches kenmerken zich door de hoge betrouwbaarheid en de zeer goede prijs-kwaliteitverhouding. Naast de kwalitatieve switches heeft Zyxel ook uitstekende firewalls voor MKB tot Enterprise ondernemingen.

Op WiFi gebied zijn de Zyxel Nebula serie en Zyxel NebulaFlex serie erg populair. Ook hier geldt de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, maar ook het installatiegemak maakt dat deze serie door eindgebruikers als zeer prettig wordt ervaren.

Positie
Naam
Prijs
12 Per pagina
24 Per pagina
36 Per pagina
Prijs
WiFi standaard
WiFi 5 (11ac)
(13)
WiFi 6 (11ax)
(12)
WiFi 6E (11axe)
(3)
WiFi 7 (11be)
(1)
PoE Standaard
802.3at (PoE+)
(1)
802.3bt (PoE++)
(1)
Type beugel
Muurbeugel (kliksysteem)
(1)
Plafond/muur beugel
(1)
Aantal SIM-slots
1 SIM-slot
(4)
Type antenne
Omni/rondstralend
(1)
Geschikt voor
Zyxel
(45)
LAN poorten
4x LAN
(1)
Singlemode of multimode
Multimode
(1)
LAN poorten
2 x Gigabit LAN
(1)
4 x Gigabit LAN
(2)
6 x Gigabit WAN/LAN
(4)
8 x Gigabit WAN/LAN
(6)
1 - Aantal LAN poorten
PoE ondersteuning
Geen PoE
(25)
PoE+ 802.3at
(28)
PoE++ 802.3bt
(3)
WiFi-frequentieband
2;4 GHz & 5 GHz
(25)
2;4 GHz; 5 GHz & 6 GHz
(4)
LAN aansluiting
5 Gigabit (5GE)
(1)
2;5 Gigabit (2.5 GE)
(1)
WiFi standaard
WiFi 6 (11ax)
(3)
WiFi 5 (11ac)
(1)
Antenneversterking
7dBi
(1)
Type licentie
Cloud licentie
(9)
Support licentie
(1)
Firewall licentie
(36)
Upgrade licentie
(2)
WAN poorten
1x WAN
(1)
Connectortype
LC
(1)
WAN poorten
1 x Gigabit WAN
(4)
2 x Gigabit WAN
(3)
6 x Gigabit WAN/LAN
(4)
7 x Gigabit WAN/LAN
(2)
Managed / Unmanaged
Managed
(48)
Unmanaged
(8)
Indoor of outdoor
Indoor
(24)
Outdoor
(2)
Indoor & Outdoor
(3)
Geldigheid
Onbeperkt
(1)
1 maand
(6)
1 jaar
(22)
2 jaar
(19)
WiFi standaard
WiFi 6E (11axe)
(1)
Aantal vezels
2 - Duplex
(1)
Standaard snelheid
1000 Mbps
(1)
350 Mbps
(1)
900 Mbps
(2)
1,8 Gbps
(3)
SFP poorten
1 SFP poort
(2)
2 x SFP
(12)
Meer dan 2 x SFP
(20)
2 x SFP+
(3)
Aantal gebruikers
Onbekend/ n.v.t.
(18)
1 Gebruiker
(26)
8 Gebruikers
(3)
Onbeperkt
(2)
Equivalent
0
(1)
UTM snelheid
90 Mbps
(1)
360 Mbps
(3)
550 Mbps
(3)
750 Mbps
(2)
Productserie
n.v.t.
(33)
Aantal licenties
1-pack
(2)
19" rackmountable
Ja
(10)
Ja; via rackmount kit
(4)
Nee
(5)
SFP poorten
1 x SFP
(6)
2 x SFP+
(2)
Geen SFP
(11)
Aantal poorten
12 poorten
(1)
24 poorten
(1)
Merk
Zyxel
(194)
VLAN
0
(1)
1
(1)
Levertijd
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
(47)
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
(129)
Pre-order
(1)
Bel voor levertijd
(17)

Zyxel

KommaGo verkoopt het complete assortiment Zyxel netwerkproducten voor zakelijk gebruik. De Zyxel switches kenmerken zich door de hoge betrouwbaarheid en de zeer goede prijs-kwaliteitverhouding. Naast de kwalitatieve switches heeft Zyxel ook uitstekende firewalls voor MKB tot Enterprise ondernemingen.

Op WiFi gebied zijn de Zyxel Nebula serie en Zyxel NebulaFlex serie erg populair. Ook hier geldt de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, maar ook het installatiegemak maakt dat deze serie door eindgebruikers als zeer prettig wordt ervaren.

194 producten

Pagina 1 van 9