Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Cisco

Cisco is al jaren marktleider op het gebied van netwerkapparatuur. Met een product van Cisco weet je dat het goed zit met de kwaliteit. De producten zijn ontworpen voor de zakelijke markt, van kleinzakelijke omgevingen tot enterprise organisaties.

Bij KommaGo kun je terecht voor het complete Cisco assortiment; van Cisco firewalls en switches tot Cisco Meraki WiFi-oplossingen. We zijn namelijk officieel Cisco partner en hebben ruime ervaring met het merk.

Door onze uitgebreide ervaring heeft KommaGo door de jaren heen projecten van klein tot groot met succes mogen volbrengen. Denk aan complete serverruimtes vol switches, grote outdoor projecten en uitgebreide WiFi-oplossingen in hotels en kantoren. Heb je een uitdaging waarbij je netwerkapparatuur van topkwaliteit nodig hebt? Neem dan contact met ons op. Onze Cisco experts helpen je graag bij het vinden van de juiste oplossing!

Positie
Naam
Prijs
12 Per pagina
24 Per pagina
36 Per pagina
Prijs
WiFi standaard
WiFi 5 (11ac)
(21)
WiFi 6 (11ax)
(9)
WiFi 6E (11axe)
(1)
PoE Standaard
802.3at (PoE+)
(1)
Type antenne
Omni/rondstralend
(2)
Sector
(2)
Aantal lijnen
1 Lijn
(1)
2 Lijnen
(2)
4 Lijnen
(3)
5 Lijnen
(4)
Geschikt voor
Cisco
(30)
LAN poorten
4x LAN
(2)
8x LAN
(1)
Singlemode of multimode
Singlemode
(2)
Multimode
(3)
n.v.t.
(3)
LAN poorten
4 x Gigabit LAN
(1)
8 x Gigabit LAN
(4)
1 - Aantal LAN poorten
PoE ondersteuning
Geen PoE
(127)
PoE 802.3af
(4)
PoE+ 802.3at
(108)
UPOE
(20)
WiFi-frequentieband
2;4 GHz & 5 GHz
(30)
2;4 GHz; 5 GHz & 6 GHz
(1)
LAN aansluiting
10GE
(1)
Antenneversterking
5dBi
(1)
7dBi
(1)
8dBi
(1)
12dBi
(1)
Headset aansluiting
Ja; RJ9
(8)
Ja; Bluetooth
(2)
Nee
(1)
Type licentie
Cloud licentie
(32)
Firewall licentie
(5)
WAN poorten
1x WAN
(1)
2x WAN
(2)
Connectortype
LC
(5)
Koper (patchkabel)
(3)
WAN poorten
1 x Gigabit WAN
(1)
2 x Gigabit WAN
(1)
Geen
(4)
Managed / Unmanaged
Managed
(252)
Unmanaged
(7)
Indoor of outdoor
Indoor
(26)
Outdoor
(5)
Geldigheid
1 jaar
(11)
3 jaar
(13)
5 jaar
(11)
7 jaar
(1)
WiFi standaard
Geen WiFi
(1)
Geen Wi-Fi
(2)
Aantal vezels
2 - Duplex
(5)
Standaard snelheid
450 Mbps
(1)
500 Mbps
(1)
900 Mbps
(1)
2,6 Gbps
(1)
Aantal gebruikers
Onbekend/ n.v.t.
(3)
1 Gebruiker
(33)
Equivalent
0
(8)
UTM snelheid
300 Mbps
(2)
890 Mbps
(1)
2300 Mbps
(1)
3300 Mbps
(1)
Productserie
Catalyst C1300 series
(2)
SG220
(1)
SX350X
(5)
SX550X
(5)
Aantal licenties
1-pack
(2)
19" rackmountable
Ja
(4)
Nee
(2)
SFP poorten
4 x SFP
(2)
2 x SFP en 2 x SFP+
(1)
Geen SFP
(3)
Aantal poorten
16 poorten
(1)
Merk
Cisco
(493)
LAN poorten
2 x Gigabit
(7)
2 x 100 Mbps
(4)
PoE ondersteuning
1
(10)
0
(1)
BLF ondersteuning
Nee
(1)
Ja
(10)
VLAN
1
(2)
0
(1)
Levertijd
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
(65)
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
(337)
Levertijd 4 tot 7 werkdagen
(2)
Bel voor levertijd
(89)

Cisco

Cisco is al jaren marktleider op het gebied van netwerkapparatuur. Met een product van Cisco weet je dat het goed zit met de kwaliteit. De producten zijn ontworpen voor de zakelijke markt, van kleinzakelijke omgevingen tot enterprise organisaties.

Bij KommaGo kun je terecht voor het complete Cisco assortiment; van Cisco firewalls en switches tot Cisco Meraki WiFi-oplossingen. We zijn namelijk officieel Cisco partner en hebben ruime ervaring met het merk.

Door onze uitgebreide ervaring heeft KommaGo door de jaren heen projecten van klein tot groot met succes mogen volbrengen. Denk aan complete serverruimtes vol switches, grote outdoor projecten en uitgebreide WiFi-oplossingen in hotels en kantoren. Heb je een uitdaging waarbij je netwerkapparatuur van topkwaliteit nodig hebt? Neem dan contact met ons op. Onze Cisco experts helpen je graag bij het vinden van de juiste oplossing!

493 producten

Pagina 1 van 21